سخن روز

وارد عمل شدن بدون برنامه ریزی علت همه شکست هاست

تقویم
1402
آذر
يكشنبه
12
ساعت
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 154147
  • بازدید امروز : 45
  • بازدید دیروز : 88
  • آخرین بازدید : يكشنبه 12 آذر 1402 (10:27) ق.ظ
 
 
وارد کنندگان  کالا با استفاده از خط راه آهن باز بین المللی در داخل انبارها می توانند کالاهای خود را به مقصد اصفهان سی اند اف(c&f) نموده و از پرداخت مخارج اضافی که در سایر مبادی ورودی صورت می گیرد معاف باشند.
صاحبان کالا که نیازمند به اعتبارات بانکی می باشند می توانند با تودیع کالا در انبارهای عمومی و اخذ موافقت بانک و با استفاده از مزایای برگ وثیقه مشکلات مالی و اعتباری خود را بر طرف نمایند.
این شرکت با در اختیار داشتن انواع تجهیزات و ماشین آلات تخصصی از قبیل (لیفتراک با تناژهای متعدد ، جرثقیل ، بیل مکانیکی ، لودر ،تراکتور ، نوار نقاله و ریچ استاکر) و کارگران با تجربه و فنی آماده ارائه خدمات به کارخانجات ، مؤسسات بازرگانی ، شرکتهای تعاونی و حمل و نقل می باشد.
در شرکت انبارهای عمومی اصفهان امکان تخلیه و بارگیری مواد سوختی (گازوئیل ) به دلیل وجود سایت ترانزیت گازوئیل (ترانس شیپمنت)وجود دارد.
لازم به ذکر است انبارهای عمومی اصفهان به لحاظ تحت پوشش بودن بیمه آتش سوزی ، دارا بودن تجهیزات اطفاء حریق ، یک دستگاه ماشین آتش نشانی  و نیروهای مجرب و کارآزموده آتش نشانی و هم چنین مراقبت شبانه روزی توسط انتظامات  مجرب، محل امن و مطمئنی برای نگهداری کالا می باشد.این شرکت دارای دو سرد خانه زیر صفر و بالای صفر جهت نگهداری کالاهای فاسد شدنی می باشد و همچنین دارای یک باب سالن اجتماعات جهت برگزاری همایشها ، سمینارها و جشنها و مراسم های اداری می باشد.همجواری با راه آهن و اداره گمرک  و سهولت کار وارد کنندگان و صادرکنندگان محترم باعث شده تا شرکت انبارهای عمومی از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد.از دیگر مزایا:

- استقرار مؤسسه استاندارد در شرکت
- وجود شعبه بانک ملی و ATM در شرکت
- وجود فروشگاه تعاونی و رستوران در شرکت
- وجود تعمیر گاه به همراه پرسنل مجرب
- استقرار شرکت های حمل و نقل داخلی و بین المللی در شرکت
شرکت انبارهای عمومی اصفهان مفتخر است با هیئت مدیره مجرب و کارآمد به همراه مدیریت رضایت خاطر مشتریان عزیز را فراهم نماید و نسبت به هزینه های مربوطه تخفیفات ویژه ای را قائل شود.